معرفی سایت

تمامی مراحل طراحی پیاده سازی و اجرای سایت جلسه قرآن محفلِ اُنس با هدف استفاده در گروه های قرآنی دانشجویی دیگر انجام شده است. تلاش تیم اجرایی کار بر این بوده که محتوا و قالب ظاهری از بتن و لایه های نرم افزاری از همان ابتدای کار مجزا دیده و نیازسنجی گردد. از این رو پس از سپری کردن مراحل آزمایشی و راه اندازی در جمع دوستان جلسه قرآن محفلِ اُنس، بر این امر مصمم هستیم که ان شاءالله با به اشتراک گذاری محتوای سایت کمک به بهره مندی دوستان در دیگر شهر ها کنیم.

 

پایه نرم افزاری سایت

سایت بر پایه فریم ورک معروف و موفق ورد پرس طراحی و پیاده سازی شده است. وردپرس به ما این امکان را داده که با استفاده از اِی پی آی غنی تمامی نیازهای سایت را با کمترین میزان برنامه نویسی مجزا راه اندازی کنیم. همچنین تلاش بر این بوده که میزان استفاده از پلاگین های موجود و رایج به کمتری میزان رسیده و وابستگی تا حد امکان به خود هسته اصلی و کتابخانه مرکزی وردپرس ایجاد گردد. علاوه بر چند پلاگین رایج و رایگان، تیم اصلی سایت جزو بخش های ضروری و مهم سایت می باشد.

 

نحوه همکاری

در حال حاضر سورس کد سایت بصورت عمومی منتشر نگردیده است. در تلاشیم تا پس از گذارندن دوره آزمایشی و برآورد عملکرد سایت به انتشار آن با دستورالعمل های لازم جهت شخصی سازی، نصب و راه اندازی بپردازیم. ولیکن چنانچه تمایل به همکاری و بهره مندی از تجارب ما و درخواست استفاده از سورس سایت را تا زمان انتشار عمومی دارید حتما با ما از طریق آدرس مدیریت جلسه قرآن به نشانی manager at quranmahfel dot com در تماس باشید.